• Ubezpieczenia dla Klientów indywidualnych

    Ubezpieczenia dla Klientów indywidualnych

Ty, Twoja rodzina, Wasz samochód i majątek. Chcemy, żebyś w Banku Spółdzielczym mógł ubezpieczyć to, co najważniejsze. Dlatego cały czas rozwijamy współpracę z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby zaoferować dobre warunki ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i na życie.

Oprócz tego oferujemy też standardowe ubezpieczenia obowiązkowe dla udzielanych kredytów. Wszystko pod jednym dachem. W Banku Spółdzielczym jesteś u siebie.

Dlaczego warto?

Indywidualnie dobrana oferta

Renomowani ubezpieczyciele

Partnerskie relacje

Placówki blisko Ciebie

Wszystko w jednym miejscu

Nasza oferta

Ubezpieczenia majątkowe

Zwykle powiązane z Twoim domem czy mieszkaniem. Ubezpieczasz się od ognia i innych zdarzeń losowych, a także kradzieży czy innych strat. Masz również opcję ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Ubezpieczenie to może stanowić wymagane przez Bank zabezpieczenie kredytów hipotecznych.

Poznaj ubezpieczenia oferowane przez Twój Bank Spółdzielczy

Ubezpieczenia na życie

Zabezpieczają Ciebie i Twoich najbliższych na wypadek utraty źródła dochodów. W bankach często powiązane z kredytem. W przypadku niezdolności do pracy zarobkowej wskutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby, utraty pracy lub poważnego zachorowania zyskujesz spokój, że nie będziesz miał trudności ze spłaceniem kredytu.

Poznaj ubezpieczenia oferowane przez Twój Bank Spółdzielczy

Nasza oferta dla Ciebie

    Poznaj Naszych Klientów

      Znajdziesz nas też tutaj

      © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone