Skip to main content
 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia dla Klientów indywidualnych

  • Ubezpieczenia

   Ubezpieczenia dla Klientów indywidualnych

   Ty, Twoja rodzina, Wasz samochód i majątek. Chcemy, żebyś w Banku Spółdzielczym mógł ubezpieczyć to, co najważniejsze. Dlatego cały czas rozwijamy współpracę z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby zaoferować dobre warunki ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i na życie.

   Oprócz tego oferujemy też standardowe ubezpieczenia obowiązkowe dla udzielanych kredytów. Wszystko pod jednym dachem. W Banku Spółdzielczym jesteś u siebie.

   Dlaczego warto?

   Indywidualnie dobrana oferta

   Renomowani ubezpieczyciele

   Partnerskie relacje

   Placówki blisko Ciebie

   Wszystko w jednym miejscu

   Nasza oferta

   Ubezpieczenia majątkowe

   Zwykle powiązane z Twoim domem czy mieszkaniem. Ubezpieczasz się od ognia i innych zdarzeń losowych, a także kradzieży czy innych strat. Masz również opcję ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Ubezpieczenie to może stanowić wymagane przez Bank zabezpieczenie kredytów hipotecznych.

   Poznaj ubezpieczenia oferowane przez Twój Bank Spółdzielczy

   Ubezpieczenia na życie

   Zabezpieczają Ciebie i Twoich najbliższych na wypadek utraty źródła dochodów. W bankach często powiązane z kredytem. W przypadku niezdolności do pracy zarobkowej wskutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby, utraty pracy lub poważnego zachorowania zyskujesz spokój, że nie będziesz miał trudności ze spłaceniem kredytu.

   Poznaj ubezpieczenia oferowane przez Twój Bank Spółdzielczy

   Nasza oferta dla Ciebie

    Poznaj Naszych Klientów

     Znajdziesz nas też tutaj

     © 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

     Cookies