• Karty płatnicze dla Klientów indywidualnych

  Karty płatnicze dla Klientów indywidualnych

Zakupy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Płatności klasyczne lub zbliżeniowe, teraz także przy użyciu smartfonu lub smartwatcha – to tylko część udogodnień, które niosą ze sobą karty płatnicze.

Jesteśmy przekonani, że w swoim Banku Spółdzielczym znajdziesz kartę płatniczą, jakiej potrzebujesz.

Dzięki Visa mamy pierwszą pionową kartę. Okazja jest wyjątkowa: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022 (tak, tak, to już od 4 lutego). Tematyczna karta olimpijska Visa Debit dla klientów indywidualnych Banku BPS i Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS to naprawdę niezła sztuka: jest pionowa, jest czarna i elegancka, jest limitowana, na awersie dumnie prezentuje się maskotka Beiging 2022: panda Bing Dwen Dwen, a wszystkie dane przeniesione zostały na rewers, takiego projektu nie znajdziecie w żadnym innym banku w Polsce!

Karta limitowana. Zawnioskuj już teraz!

Dlaczego warto?

Karty dobierane do Twoich potrzeb

Ponad 2200 bezpłatnych bankomatów

Możliwość płacenia w kraju i zagranicą

Bezpieczeństwo transakcji

Możliwość płatności w Internecie

Płatności mobilne w telefonie i zegarku

Nasza oferta

Karty debetowe

To karty przypisane do Twojego rachunku, dlatego pozwalają na swobodny dostęp do środków tam zgromadzonych. W pełni dysponujesz swoimi pieniędzmi, ale nie musisz nosić przy sobie gotówki. To uniwersalne i wygodne narzędzie do płatności w sklepach, punktach usługowych, a nawet regulowania rachunków np. za telefon. Kiedy jednak niezbędny jest tradycyjny pieniądz, karta debetowa posłuży do ich wypłacenia w bankomacie lub w terminalu płatniczym w sklepie, przy okazji zakupów.

W ofercie Banków Spółdzielczych możesz znaleźć najpopularniejsze karty od głównych dostawców:

 • Mastercard
 • Visa

Zapytaj w swoim Banku Spółdzielczym o dodatkowe opcje powiązane z kartą. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pamiętaj, że dzięki płatnościom mobilnym teraz możesz mieć kartę także w Twoim telefonie.

Poznaj karty oferowane przez Twój Bank Spółdzielczy

Karty kredytowe

Wyjątkowo uniwersalny sposób na płacenie za zakupy i usługi, a w wielu przypadkach niezbędny element by w ogóle z nich skorzystać (np. są wymagane przy wynajmowaniu samochodu lub przy niektórych rezerwacjach hotelowych). Wiele kart oferuje także dodatkowe ubezpieczenia.

To jednak nie wszystko – karta kredytowa, jak mówi sama nazwa – to przyznany Tobie limit kredytowy. Oznacza to, że za zakupy płacisz pieniędzmi banku, a jeśli spłacasz kartę w odpowiednim czasie, kredyt ten będzie nieoprocentowany.

W ofercie Banków Spółdzielczych możesz znaleźć najpopularniejsze karty od głównych dostawców:

 • Mastercard
 • Visa
 • Diners Club

Zapytaj w swoim Banku Spółdzielczym o wszystkie opcje powiązane z oferowaną kartą. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Warto wiedzieć, że dzięki płatnościom mobilnym teraz możesz mieć kartę także w Twoim telefonie.

Poznaj karty kredytowe oferowane przez Twój Bank Spółdzielczy

Nasza oferta dla Ciebie

  Poznaj Naszych Klientów

   Formularz kontaktowy

   Wpisz lokalizację

   wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

   Znajdziesz nas też tutaj

   © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone