• Karty płatnicze dla Klientów indywidualnych

  Zakupy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Płatności klasyczne lub zbliżeniowe, teraz także przy użyciu smartfonu lub smartwatcha – to tylko część udogodnień, które niosą ze sobą karty płatnicze.

  Jesteśmy przekonani, że w swoim Banku Spółdzielczym znajdziesz kartę płatniczą, jakiej potrzebujesz.

  Dlaczego warto?

  Karty dobierane do Twoich potrzeb

  Ponad 2200 bezpłatnych bankomatów

  Możliwość płacenia w kraju i zagranicą

  Bezpieczeństwo transakcji

  Możliwość płatności w Internecie

  Płatności mobilne w telefonie i zegarku

  Nasza oferta

  Karty debetowe

  To karty przypisane do Twojego rachunku, dlatego pozwalają na swobodny dostęp do środków tam zgromadzonych. W pełni dysponujesz swoimi pieniędzmi, ale nie musisz nosić przy sobie gotówki. To uniwersalne i wygodne narzędzie do płatności w sklepach, punktach usługowych, a nawet regulowania rachunków np. za telefon. Kiedy jednak niezbędny jest tradycyjny pieniądz, karta debetowa posłuży do ich wypłacenia w bankomacie lub w terminalu płatniczym w sklepie, przy okazji zakupów.

  W ofercie Banków Spółdzielczych możesz znaleźć najpopularniejsze karty od głównych dostawców:

  • Mastercard
  • Visa

  Zapytaj w swoim Banku Spółdzielczym o dodatkowe opcje powiązane z kartą. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pamiętaj, że dzięki płatnościom mobilnym teraz możesz mieć kartę także w Twoim telefonie.

  Poznaj karty oferowane przez Twój Bank Spółdzielczy

  Karty kredytowe

  Wyjątkowo uniwersalny sposób na płacenie za zakupy i usługi, a w wielu przypadkach niezbędny element by w ogóle z nich skorzystać (np. są wymagane przy wynajmowaniu samochodu lub przy niektórych rezerwacjach hotelowych). Wiele kart oferuje także dodatkowe ubezpieczenia.

  To jednak nie wszystko – karta kredytowa, jak mówi sama nazwa – to przyznany Tobie limit kredytowy. Oznacza to, że za zakupy płacisz pieniędzmi banku, a jeśli spłacasz kartę w odpowiednim czasie, kredyt ten będzie nieoprocentowany.

  W ofercie Banków Spółdzielczych możesz znaleźć najpopularniejsze karty od głównych dostawców:

  • Mastercard
  • Visa
  • Diners Club

  Zapytaj w swoim Banku Spółdzielczym o wszystkie opcje powiązane z oferowaną kartą. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Warto wiedzieć, że dzięki płatnościom mobilnym teraz możesz mieć kartę także w Twoim telefonie.

  Poznaj karty kredytowe oferowane przez Twój Bank Spółdzielczy

  Nasza oferta dla Ciebie

   Poznaj Naszych Klientów

    Znajdziesz nas też tutaj

    © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone