Skip to main content

Podział na lata

Loteria Spłacamy Twój Kredyt dla klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Od 1 marca klienci biorący kredyty w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, mogą wziąć udział w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT. Do wygrania codziennie 500 zł i raz w miesiącu spłata kredytu – nawet 20 tys. zł. Losowania nagród startują 1 kwietnia i potrwają aż do 30 listopada 2023 roku.

– Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS bardzo polubili nasze loterie. Dlatego również w tym roku wracamy z propozycją zakręcenia internetowym kołem fortuny. Codziennie od 1 kwietnia, do zdobycia są nagrody finansowe w wysokości 500 zł – to aż 244 potencjalnych zwycięzców. W tym przypadku im więcej wizyt na stronie loterii, tym większa szansa danego uczestnika na wygraną. Atrakcją tej zabawy jest to, że informację o tym czy wygraliśmy dostajemy od razu. Jeśli się nie udało, klient zapraszany jest do gry w kolejnych dniach. To jednak nie wszystko. Zaplanowaliśmy też dziewięć losowań wyjątkowych nagród głównych. Raz w miesiącu, od kwietnia do grudnia, losować będziemy spłatę kredytu, który został zgłoszony do loterii. Tu maksymalna kwota wygranej to 20 tys. zł – wyjaśnia Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS, zrzeszającego Banki Spółdzielcze.

Do uczestnictwa w loterii upoważnia voucher, który klient może otrzymać w swoim banku podczas podpisywania umowy kredytowej (dotyczy umów podpisanych między 1 marca a 30 listopada 2023 roku). W akcji biorą udział następujące kredyty przeznaczone dla klientów indywidualnych:

  • kredyt gotówkowy,
  • pożyczka gotówkowa,
  • kredyt hipoteczny,
  • pożyczka hipoteczna,
  • kredyt ekologiczny,
  • kredyt „Czyste powietrze”,
  • inny kredyt, w tym kredyt konsolidacyjny

Na każdym voucherze widnieje unikatowy numer, który należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii: www.loteria.mojbank.pl. Aby grać o nagrody dzienne, trzeba po 1 kwietnia 2023 roku odwiedzić stronę loterii i zakręcić wirtualnym kołem fortuny. Nagrody główne – spłaty kredytu, losowane są raz w miesiącu – nie jest wymagana kolejna wizyta na stronie.

– Wiemy, jak ważne w Bankach Spółdzielczych są relacje. Dlatego zachęcamy klientów do zabawy w loterii razem z doradcą bankowym, który przeprowadził ich przez proces kredytowy. Wystarczy podczas rejestracji na stronie loteryjnej podać kod doradcy widniejący na voucherze, a wówczas, w sytuacji wygranej, nagroda trafi nie tylko do klienta, ale również do pracownika banku. To podwójna wygrana, która na pewno wzmocni więzi sąsiedzkie między klientem a jego bankiem. Bo przecież Banki Spółdzielcze są właśnie najbliżej, wręcz po sąsiedzku, w ponad 1400 miejscowości w całej Polsce – dodaje Robert Szymański.

Loteria Spłacamy Twój Kredyt to część ogólnopolskiej kampanii „Załatw to po sąsiedzku!”. Biorą w niej udział Banki Spółdzielcze Grupy BPS i Bank BPS. Informacje o lokalizacjach placówek, w których można wnioskować o kredyt objęty promocją, znajdują się na stronie: mojbank.pl/loteriaZnajdziesz nas też tutaj

© 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies