Banki Spółdzielcze w Twoim Sąsiedztwie

Trwa ładowanie listy punktów
Mój Bank

Wybierz najbliższą placówkę na mapie lub wpisz swoją lokalizację w wyszukiwarce poniżej.

Znajdź placówkę
Zlokalizuj mnie

Skorzystaj z oferty naszego Banku i wygraj!

1

500 zł
Codziennie!

2

Spłata kredytu
Raz w miesiącu!

3

Losowania
1.04 - 30.11.2023 r.

Jak odbierzesz nagrody w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT?

1 zł

Weź kredyt po sąsiedzku w Banku Spółdzielczym z Grupy BPS. Mapę Banków biorących udział w promocji znajdziesz na górze tej strony.

2 zł

Od doradcy otrzymasz voucher z unikatowym numerem ID. Zarejestruj go według instrukcji, którą znajdziesz na voucherze.

2 zł

Codziennie masz szansę na wygranie 500 zł, a raz w miesiącu losujemy spłatę kredytu! Nawet 20 000 zł!

Jak wziąć kredyt po sąsiedzku?

  1. Na mapie powyżej, znajdź Bank po sąsiedzku.

  2. Wypełnij formularz.

  3. Zdzwonimy do Ciebie!

Produkty, które biorą udział w Loterii

Najczęściej zadawane pytania

W którym Banku mogę odebrać voucher?

Voucher upoważniający do udziału w Loterii otrzymasz w Banku z Grupy BPS, biorącym udział w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT – na mapie znajdziesz bank po sąsiedzku. Voucher otrzymasz od doradcy od razu po zawarciu umowy kredytowej.

Jak zarejestrować voucher i przystąpić do loterii?

Możesz przystąpić do loterii, jeśli między 1.03.2023 r. a 30.11.2023 r. weźmiesz pożyczkę lub kredyt gotówkowy, hipoteczny, ekologiczny czy konsolidacyjny w wybranym Banku z Grupy BPS. Przy podpisywaniu umowy odbierz od doradcy voucher z unikatowym numerem ID. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na 2 stronie vouchera.

Jakie produkty biorą udział w promocji?

W loterii biorą udział pożyczki i kredyty gotówkowe (w tym kredyt ekologiczny, kredyt „Czyste Powietrze”, kredyt konsolidacyjny), kredyt hipoteczny, pożyczka hipoteczna. Umowa musi zostać zawarta między 01.03.2023 a 30.11.2023 przez klienta indywidualnego (osobę fizyczną). Minimalna kwota kredytu - 1000 zł.

Jak dowiem się, że wygrałem w loterii?

O tym, że wygrałeś 500 zł dowiesz się od razu po tym jak zagrasz na stronie www.loteria.mojbank.pl. Grać możesz raz dziennie aż do 30 listopada 2023 r. Natomiast, jeśli wygrasz spłatę kredytu, zostaniesz poinformowany osobiście.

Jak mogę zwiększyć swoją szansę na wygraną?

Jeśli masz już voucher, który uposażania Cię do udziału w losowaniach (umowa kredytowa podpisana od 1 marca 2023 r.) od 1 kwietnia możesz grać o 500 zł. Odwiedzaj stronę www.loteria.mojbank.pl codziennie, loguj się i zakręć kołem (możesz to zrobić raz na dzień) – im więcej prób tym większa szansa na wygraną.
Szansę na wygraną nagrody głównej (spłata kredytu) masz tym większą im wcześniej zarejestrujesz swój kredyt – w sumie odbędzie się 9 takich losowań, co miesiąc od kwietnia do grudnia.

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT upoważnia zawarcie między 01.03.2023 r. a 30.11.2023 r. umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 20 tys. zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na 20.07.2023 r. nie przekracza 19,83%. Szczegóły oferty dostępne są w wybranym banku Grupy BPS.
Regulamin Loterii Spłacamy Twój Kredyt jest dostępny do pobrania tutaj.
Listę Banków Spółdzielczych z Grupy BPS biorących udział w Loterii Spłacamy Twój Kredyt znajdziesz tutaj.

Znajdziesz nas też tutaj

© 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies