Skip to main content

Podział na lata

Banki Spółdzielcze Zrzeszenia BPS i Bank BPS wracają do telewizji

Od 1 sierpnia do 30 września reklamy Banków Spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS będą emitowane w głównych i tematycznych stacjach telewizyjnych. Kampania „Załatw to po sąsiedzku!” powraca  w dwóch odsłonach: wizerunkowej i produktowej, czyli promującej Loterię Spłacamy Twój Kredyt.

kampania tv

Nasza letnio-jesienna obecność w telewizji będzie jeszcze intensywniejsza, niż ta z pierwszego kwartału tego roku. Będziemy pojawiać się częściej i dotrzemy do większej grupy. Nasze reklamy zobaczą widzowie zarówno największych ogólnopolskich stacji telewizyjnych: Polsat, TVN i TVP, jak i blisko 50 różnych kanałów tematycznych. Wizerunek i rozpoznawalność Banków Spółdzielczych z naszego Zrzeszenia będziemy budować znanym już spotem o długości 30 sekund, w którym pokazujemy sąsiedzkie zwyczaje. Równolegle będziemy promować Loterię Spłacamy Twój Kredyt w reklamie 15 sekundowej – podkreśla Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS.

Reklamy telewizyjne utrwalają rozpoznawalność marki Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i budują pozytywne
z nią skojarzenia. Jednocześnie zwracają uwagę na pragmatyczny aspekt wyboru oferty banków, które każdy ma blisko domu, po sąsiedzku. Spot produktowy zachęca klientów indywidualnych do skorzystania z szerokiej oferty kredytowej Banków Spółdzielczych: od kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, poprzez kredyty na cele ekologiczne aż do kredytów hipotecznych, w tym kredyt 2% z dopłatami do rat. Dodatkową korzyścią jest możliwość wygrania w loterii: codziennie 500 zł i raz w miesiącu spłata kredytu nawet do 20 tys. zł. Po pięciu miesiącach trwania Loterii Spłacamy Twój Kredyt w zabawie zarejestrowało się już 8 tys. klientów z całej Polski. Losowania potrwają do 30 listopada 2023 r.

Więcej informacji na temat Loterii Spłacamy Twój Kredyt można znaleźć na stronie: https://mojbank.pl/loteria.

W sierpniu w Bankach Spółdzielczych Zrzeszenia BPS trwa również promocja „Pokochasz od pierwszego płacenia”. To sposób na zachęcanie klientów do płatności mobilnych telefonem, zegarkiem lub opaską fitness. Każdy klient, który dołoży swoją kartę Mastercard do wybranego portfela cyfrowego i zrobi zakupy za minimum 100 zł płacąc mobilnie, może odebrać 100 zł w programie Bezcenne Chwile.

Szczegóły promocji można opisane są na stronie: https://mojbank.pl/wtelefonie.

Znajdziesz nas też tutaj

© 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies