• Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne są dobrowolne i mają na celu zapewnienie ochrony podczas wyjazdu dla osób udających się za granicę zarówno w celach wypoczynkowych, turystycznych jak i edukacyjnych czy biznesowych. Podstawowym celem polisy jest zapewnienie pomocy organizacyjnej (Assistance), finansowej (zwrot kosztów) oraz medycznej (ubezpieczenie kosztów leczenia) w razie wypadku za granicą.

W ramach ubezpieczeń turystycznych można także zadbać o swój bagaż lub zabezpieczyć się na wypadek jego opóźnienia.

PORÓWNAJ TERAZ

Rodzaje ubezpieczeń

Ubezpieczenie kosztów leczenia

Ubezpieczenie kosztów leczenia stanowi główny składnik dobrze dobranego pakietu ubezpieczenia turystycznego. Leczenie poza granicami naszego kraju bywa bardzo kosztowne. Przy wyborze ubezpieczenia warto zwrócić uwagę czy Ubezpieczyciel gwarantuje nam pomoc bezgotówkową (Ubezpieczyciel rozlicza się z placówkami medycznymi), czy otrzymamy zwrot kosztów po powrocie do kraju.

Ubezpieczenie bagażu

Ubezpieczenia bagażu mogą się znacznie różnić od siebie w zależności od Ubezpieczyciela, który je oferuje. Jedne obejmują sprzęt elektroniczny i sportowy, inne jedynie koszty zapewnienia produktów pierwszej potrzeby w razie zaginięcia bagażu. Różne są także sumy i limity odpowiedzialności.

Ubezpieczenie Assistance

Polisa turystyczna to niezbędny element każdego wyjazdu za granicę. Wypełniając poniższy formularz w kilka chwil porównasz kwotacje dostępnych towarzystw i wybierzesz ubezpieczenie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki temu podczas urlopu możesz mieć spokojną głowę i cieszyć się jedynie urokami zagranicznych podróży! Wybrane ubezpieczenie możesz od razu kupić przez Internet!

PORÓWNAJ TERAZ

Kalkulacja

Korzystając z kalkulatora Superpolisy w kilka minut porównasz oraz wybierzesz najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie majątkowe. Ochrona mieszkania bądź domu zapewni Ci spokojny sen i wypłatę odszkodowania w przypadku nieprzewidzialnych zdarzeń takich jak pożar czy kradzież z włamaniem. Wybrane ubezpieczenie możesz od razu kupić przez Internet, także na raty!

PORÓWNAJ TERAZ

Dlaczego warto?

Indywidualnie dobrana oferta

Renomowani ubezpieczyciele

Dostęp bez wychodzenia z domu

Wszystko w jednym miejscu

Korzystne ceny i oferty specjalne

Bezpiecznie, szybko i wygodnie

Oferta ubezpieczeń online

    Formularz kontaktowy

    Wpisz lokalizację

    wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

    Znajdziesz nas też tutaj

    © 2020 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone