Podział na lata

Zrzeszenie BPS promuje ekologiczne rozwiązania w portalu WP.pl

Portal Wirtualna Polska przygotował we współpracy ze Zrzeszeniem BPS specjalny serwis poświęcony ekologicznym zmianom w domu lub firmie, a także sposobom ich finansowania. Można również obejrzeć wywiad, którego udzielił portalowi Krzysztof Kokot, wiceprezes Zarządu Banku BPS.

Wywiad dotyczy głównie kredytów ekologicznych: czym są, na co można je przeznaczyć i w jaki sposób je uzyskać. Z rozmowy możemy się również dowiedzieć:
•    Jak inwestować w ekologię, np. odnawialne źródła energii?
•    Dlaczego Zrzeszenie BPS postanowiło aktywnie promować ekokredyty?
•    Co nam mówią alerty klimatyczne?
•    Jak Zrzeszenie BPS edukuje społeczeństwo na temat ekologii?
•    Czy prezes prywatnie także jest EKO?

W wywiadzie prezes Krzysztof Kokot powiedział m.in.:  – Czasami nie trzeba wielkich słów, ani programów, żeby w praktyczny, a nawet wręcz pragmatyczny sposób podejść do ekologii. Ekofinansowanie to nie jest tylko moda. To są żywotne interesy mieszkańców wielu polskich miast, miasteczek i wsi.

Cały wywiad można obejrzeć tutaj

Serwis o ekologicznych rozwiązaniach dla domu i firmy.

Po więcej EKO informacji warto zajrzeć do serwisu www.ekologiczne.wp.pl. Dziennikarze Wirtualnej Polski wraz z Grupą BPS sprawdzają w nim jaka jest „ekoświadomość” Polaków, kalkulują, jak poprawić jakość życia i jednocześnie zaoszczędzić, zachęcają do walki ze smogiem i omawiają główne programy dotacyjne.
W artykułach zostały przedstawione również ekokredyty oferowane przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS wraz z przykładami ich przeznaczenia.

Serwis został przygotowany w ramach trwającej kampanii EKO? Logiczne, że się opłaca! Promowany jest wśród użytkowników portalu WP.pl. W ten sposób Grupa BPS buduje wizerunek Banków Spółdzielczych podążających za współczesnymi trendami i zaangażowanych w sprawy środowiska.

Formularz kontaktowy

Wpisz lokalizację

wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

Znajdziesz nas też tutaj

© 2020 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone