Skip to main content

Podział na lata

Wraca ulubiona loteria klientów Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS: Spłacamy Twój kredyt

Wraca Loteria Spłacamy Twój kredyt. Klienci Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS, którzy skorzystają z oferty kredytowej, mogą spróbować swojego szczęścia w losowaniach nagród pieniężnych, a także zawalczyć o samochód.

W loterii mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy między 1 marca a 30 listopada 2024 roku podpiszą umowę na jeden z produktów kredytowych:

  • kredyt gotówkowy (w tym kredyt ekologiczny, kredyt „Czyste Powietrze” lub inny kredyt na określone cele),
  • pożyczka gotówkowa,
  • kredyt hipoteczny,
  • pożyczka hipoteczna.

Minimalna kwota kredytu upoważniająca do udziału w loterii to 1000 zł.

Po podpisaniu umowy kredytowej klient otrzymuje voucher loteryjny z unikatowym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie internetowej loterii: http://www.loteria.mojbank.pl/.

Trzy razy w miesiącu wśród wszystkich zarejestrowanych uczestników loterii losowane są osoby, które wygrywają spłatę swojego kredytu. Jeśli zatem ktoś wziął kredyt gotówkowy na 5 tys. zł, może wygrać dokładnie taką kwotę. Maksymalna kwota spłaty to 10 tys. zł – również dla kredytów na wyższe kwoty. Nagrodą główną w loterii jest samochód Toyota Yaris.

Loterię dla klientów prowadzimy w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i w Banku BPS po raz drugi. Klienci bardzo polubili ten mechanizm, który daje możliwość, że kredyt spłaci się sam. W ostatniej edycji mieliśmy ponad … uczestników! Jest to też sposób, aby nawiązać bliższe relacje z doradcą bankowym, ponieważ w loterii nagrody otrzymują zarówno klienci, jak i prowadzący ich sprawy pracownicy banków.
W momencie rejestracji na stronie loterii, klient wpisuje swój unikalny kod oraz numer ID swojego doradcy… i już są razem w grze
– wyjaśnia Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS.

W loterii można rejestrować się do końca listopada 2024 roku. W ciągu całej akcji spłatę kredytu może wygrać aż 27 osób. Losowanie nagrody głównej odbędzie się w grudniu 2024 roku, po zakończeniu rejestracji.

Jeden uczestnik może zarejestrować się w loterii tylko jeden raz. Jeśli umowę kredytową, np. umowę kredytu hipotecznego, podpisują dwie osoby, w loterii może wziąć udział tylko jedna z nich. Decyzję w tej sprawie należy podjąć w banku, w momencie, w którym doradca wpisuje odpowiednie nazwisko na voucherze loteryjnym.

Loteria Spłacamy Twój kredyt promowana będzie w placówkach Banków Spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS w całej Polsce, a także w kampanii telewizyjnej i internetowej.

Spoty reklamujące loterię to część kampanii pod hasłem „Łączy nas więcej niż nam się wydaje”. Do ich nagrania zaprosiliśmy naszych klientów i pracowników. Także na plakatach w oddziałach i na banerach internetowych można zobaczyć prawdziwe osoby, które mieszkają po sąsiedzku i po sąsiedzku załatwiają sprawy finansowe. Zarówno klienci, jak i pracownicy banków, lubią gotować, kupować, remontować, podróżować… I z pewnością lubią też razem wygrywać w loterii – podsumowuje Robert Szymański.

Regulamin Loterii Spłacamy Twój kredyt dostępny jest na stronie: http://www.loteria.mojbank.pl/.

Warunkiem otrzymania nagrody jest zachowanie vouchera i regularne spłacanie zaciągniętego kredytu.

Znajdziesz nas też tutaj

© 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies