Skip to main content

Podział na lata

Tydzień Płatności Bezgotówkowych – konkursy dla klientów Banków Spółdzielczych

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS dołączyły do akcji organizowanej przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Między 6 a 12 listopada trwa Tydzień Płatności Bezgotówkowych. Dla wszystkich, którzy płacą kartą wydaną przez jeden z Banków Spółdzielczych z Grupy BPS lub Bank BPS, to okazja do wygrania atrakcyjnych nagród w konkursach.

Jeśli masz kartę wydaną przez Bank Spółdzielczy z Grupy BPS…

możesz wziąć udział w konkursie, który Fundacja Polska Bezgotówkowa przygotowała dla klientów indywidualnych. Konkurs trwa między 6 a 12 listopada 2023 r.

Co trzeba zrobić?

Opisać swoje doświadczenia z płatnościami kartą w nietypowych miejscach lub niecodziennych okolicznościach. Wystarczy opis, zdjęcie lub video. Liczą się zarówno płatności kartą, jak i telefonem, zegarkiem lub opaską.

Co można wygrać?

Vouchery Itaki, SKI Team, ISPOT Smyk i innych sklepów.

Szczegółowe zasady konkursu i regulamin znajdziesz na stronie: Konkurs | Fundacja Polska Bezgotówkowa (polskabezgotowkowa.pl).

Jeśli masz kartę firmową wydaną przez Bank Spółdzielczy z Grupy BPS…

możesz wziąć udział w konkursie, który Fundacja Polska Bezgotówkowa przygotowała dla klientów biznesowych. Konkurs trwa między 6 a 12 listopada 2023 r.

Co trzeba zrobić?

Zgłosić firmę do konkursu i opisać swoje biznesowe doświadczenia związane z płatnościami bezgotówkowymi i zainstalowaniem terminala płatniczego w firmie.

Co można wygrać?

Dwa pakiety usług marketingowych, każdy o wartości do 15 000 zł! To Ty wybierasz, czego potrzebuje Twoja firma: pomocy przy tworzeniu treści reklamowych, czy raczej analizy pod kątem efektywności w przeglądarkach internetowych.

Szczegółowe zasady konkursu i regulamin znajdziesz na stronie: Konkurs | Fundacja Polska Bezgotówkowa (polskabezgotowkowa.pl).

Sprawdź, jak dobrze znasz płatności bezgotówkowe

Na stronie internetowej Tygodnia Płatności Bezgotówkowych Konkurs | Fundacja Polska Bezgotówkowa (polskabezgotowkowa.pl) każdy może rozwiązać quiz i sprawdzić swój poziom wiedzy na temat różnych sposobów płatności. Oprócz wyników quizu otrzymasz dostęp do artykułów, które pozwolą Ci jeszcze lepiej poznać reguły rządzące płatnościami kartą, telefonem lub zegarkiem.

 

Znajdziesz nas też tutaj

© 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies