Podział na lata

Ponad 30 tys. klientów bawiło się w „Loterii na okrągło”

206 klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS wygrało nagrody w „Loterii na okrągło”. Klienci Banku Spółdzielczego w Bieczu, Banku Spółdzielczego w Tworogu i Lubelskiego Banku Spółdzielczego 19 stycznia odebrali kluczyki do nowych samochodów Toyota Yaris, do 30 szczęśliwców trafiły laptopy marki Asus, a pozostali zwycięzcy zdobyli dzienne nagrody finansowe w wysokości 500 zł.

Przez ostatnie pół roku „Loteria na okrągło” dostarczała codziennie mnóstwa emocji, zarówno klientom, jak i pracownikom oddziałów, którzy też rywalizowali w konkursie na najwięcej zgłoszeń. Szczęścia w naszej loterii spróbowało łącznie ponad 30 tys. osób. 

Zwycięzcami są klienci z 90 różnych Banków Spółdzielczych i Banku BPS, a zatem wygranym zostawał co trzeci klient banku Zrzeszenia BPS. Najskuteczniej kołem fortuny kręcili klienci Lubelskiego Banku Spółdzielczego, Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej i Banku Spółdzielczego w Limanowej. Banki te przyniosły szczęście największej liczbie swoich klientów.

Oficjalne przekazanie kluczyków trzech samochodów Toyota Yaris, czyli głównych nagród w loterii, odbyło się 19 stycznia w salonie Toyota Radość w Warszawie. Zwycięzców przywitał Robert Szymański, Dyrektor Marketingu Banku BPS i Tomasz Bogdanowicz, właściciel firmy Shopper Link, która była formalnym organizatorem „Loterii na okrągło”.

„Loteria na okrągło” była kolejną wspólną akcją promocyjną dla całego Zrzeszenia BPS. Już dziś możemy podsumować, że spełniła swój cel, czyli wsparła sprzedaż produktów dla klientów indywidualnych – od kont, lokat i kart, poprzez kredyty, aż do ubezpieczeń i produktów inwestycyjnych. Dla wszystkich Banków Spółdzielczych i dla Banku BPS była to okazja do zdobycia nowych klientów, a także zaoferowania stałym klientom dodatkowych rozwiązań.

Gratulacje dla wszystkich osób zaangażowanych w akcję!

Wkrótce kolejne działania promocyjne Zrzeszenia BPS.

Znajdziesz nas też tutaj

© 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone