Skip to main content

Podział na lata

Mamy 2. miejsce w plebiscycie Cashless Pay 2022!

Nasza limitowana Karta Olimpijska Visa Debit zajęła 2. miejsce w plebiscycie Cashless Pay 2022. Była to karta dla klientów indywidualnych Banku BPS i Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS.

Prawie 5 tys. internautów zagłosowało na najciekawsze rozwiązanie płatnicze minionego roku. Wśród nich znalazła się nasza limitowana, pionowa Karta Olimpijska Visa Debit i zajęła wysokie, drugie miejsce. W plebiscycie zwyciężył Bank Pekao z kartą Mastercard Unique, która łączy funkcję płatniczą z certyfikatem NFT, pozwalającym tokenizować sztukę.

Nasza olimpijska karta płatnicza była wyjątkowa z wielu powodów. Przede wszystkim spośród innych kart wyróżniało ją to, że była pionowa. Została wydana z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich i swoim wyglądem nawiązywała do tego wydarzenia. Awers zdobiła maskotka olimpiady, czyli urocza panda Bing Dwen Dwen w lodowym kombinezonie. Na drugą stronę, czyli tzw. rewers karty zostały przeniesione dane użytkownika. Ponadto Karta Olimpijska była w eleganckim czarnym kolorze.

Ogłoszenie wyników plebiscytu Cashless Pay 2022 odbyło się 31 stycznia podczas Cashless Breakfast.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za głosy.

Znajdziesz nas też tutaj

© 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies