Skip to main content

Podział na lata

„Loteria na okrągło” dla Klientów Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS

Każdy, kto od 1 czerwca do 20 grudnia 2022 roku skorzysta z oferty Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub Banku BPS, ma szansę na wygraną w loterii promocyjnej. „Loteria na okrągło” to codzienna szansa na wygranie 500 zł, a dodatkowo 30 laptopów i 3 samochodów.

Mechanizm „Loterii na okrągło” jest prosty. Wystarczy w okresie promocji, czyli między 1 czerwca a 20 grudnia 2022 roku, skorzystać z jednego z produktów z oferty bankowej dla klientów indywidualnych i odebrać w oddziale banku voucher z unikalnym kodem. Wpisanie kodu oraz danych osobowych i kontaktowych w formularzu zgłoszeniowym na stronie loterii www.loteria.mojbank.pl pozwala brać udział w codziennych losowaniach.

Kołem fortuny w „Loterii na okrągło” można kręcić od 1 lipca 2022 roku. Cała akcja promocyjna trwa ponad pół roku, dlatego została podzielona na trzy etapy. W trakcie trwania „Loterii na okrągło” zostanie wyłonionych aż 173 zwycięzców. Na zakończenie każdego etapu – czyli 5 września, 7 listopada i 22 grudnia 2022 roku – będą dodatkowo losowane nagrody główne: 10 laptopów marki Asus i samochód marki Toyota Yaris.

Każdorazowo staramy się przygotowywać ciekawe promocje, a wygrana w nich jest naprawdę realna. Nie dziwi więc, że klienci chętnie się w nie angażują. W naszych ubiegłorocznych akcjach nagrodziliśmy 1100 klientów reprezentujących blisko 300 banków Zrzeszenia BPS. Sprawdziła się również promocja w formie loterii, dlatego w tym roku postanowiliśmy maksymalnie poszerzyć paletę produktów uprawniających do otrzymania loteryjnego vouchera. Teraz praktycznie każdy klient, który skorzysta z nowego produktu w jednym z naszych banków ma szansę na atrakcyjne nagrody. Wystarczy podjąć próbę, zarejestrować się i zakręcić kołem fortuny – mówi Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Każdy zarejestrowany klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można w każdym z etapów tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę „Loterii na okrągło” otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry
w kolejnych dniach.

Produkty uprawniające do obioru vouchera to:
- konto osobiste,
- konto oszczędnościowe,
- lokata terminowa,
- rachunek walutowy,
- karta płatnicza (debetowa, kredytowa, przedpłacona),
- kredyt i pożyczka gotówkowa,
- kredyt lub limit w rachunku,
- kredyt i pożyczka hipoteczna,
- kredyt konsolidacyjny,
- ubezpieczenie majątkowe (nieruchomości, komunikacyjne),
- ubezpieczenie na życie,
- ubezpieczenia turystyczne,
- produkt inwestycyjny i emerytalny (fundusz inwestycyjny, ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy, IKE, IKZE, PPK).

„Loteria na okrągło” przeznaczona jest dla klientów indywidualnych 310 Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS. Lista placówek Banków Spółdzielczych z Grupy BPS oraz oddziałów Banku BPS S.A. dostępna TUTAJ

Znajdziesz nas też tutaj

© 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies