Grupa BPS wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Wielu Pracowników Grupy BPS co roku wspiera inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obecnie ze względu na wyjątkowe okoliczności oraz potrzebę zachowywania dystansu społecznego, większość miejsc spotkań publicznych jest zamknięta – a to właśnie tam zawsze można było spotkać kwestujących wolontariuszy z puszkami. To utrudnia finansowe wsparcie inicjatywy.

 – Dlatego postanowiliśmy jako Grupa BPS stworzyć eSkarbonkę Grupa BPS dla WOŚP i wspólnymi siłami wesprzeć tegoroczny Finał. Wierzymy, że działanie razem ma znacznie większą moc, niż w pojedynkę i dlatego bardzo zachęcamy Pracowników całego sektora spółdzielczego do przyłączenia się do zbiórki na ten szczytny cel! Można dzielić się linkiem do puszki z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi – mówi Agnieszka Chrobot z Zespołu Komunikacji Banku BPS.

Jak dorzucić się do eSkarbonki?

To bardzo proste! Wystarczy kliknąć w link do eSkarbonki Grupy BPS TUTAJ, a następnie wskazać kwotę, jaką chcemy wesprzeć WOŚP. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem systemu szybkich płatności PayU (przelew bankowy/BLIK, karta).

Wszystkie wpłacone datki trafią bezpośrednio na ogólny rachunek eSkarbonki WOŚP, ale na eskarbonka.wosp.org.pl widać jaka kwota znajduje się w naszej wirtualnej puszce.

Wpłat można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 r., do północy!

Ideą 29. Finału WOŚP odbywającego się pod hasłem „Finał z Głową” jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Pamiętajmy, że jeden dobry czyn może spowodować wiele kolejnych.

Formularz kontaktowy

Wpisz lokalizację

wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

Znajdziesz nas też tutaj

© 2020 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone