Skip to main content

Podział na lata

Bonusowe piątki w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

INTRANET 270x101

We wszystkie letnie piątki Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS zapraszają klientów na wyjątkową promocję związaną z podróżami samochodowymi. Każde 200 zł wydane przy pomocy karty Mastercard na tankowanie, myjnię lub zakupy na dowolnej stacji benzynowej w całej Polsce, będzie premiowane punktami o wartości 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Łącznie podczas wakacyjnych miesięcy w Bonusowych Piątkach można zdobyć 300 zł w formie punktów wymienianych np. na e-vouchery do popularnych sklepów.

Lato to czas bliższych i dalszych podróży samochodowych czy motocyklowych, a piątki kojarzą się nam wszystkim z końcem pracowitego tygodnia i zapowiedzią odpoczynku. Do tych pozytywnych skojarzeń dokładamy jeszcze bonus od Grupy BPS. Nasza promocja Bonusowe piątki, zorganizowana z Mastercard ekskluzywnie dla klientów Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS, to aż 13 okazji do wygrania nagród. W lipcu, sierpniu i wrześniu mamy łącznie 13 piątków i będzie to dla naszych aktywnych klientów z pewnością szczęśliwa trzynastka. Nagradzamy za płatności powyżej 200 zł wykonane kartą Mastercard w jeden z dowolnie wybranych piątków w miesiącu. Wystarczy płacić na stacjach benzynowych kartą Mastercard wydaną przez jeden z Banków Spółdzielczych Grupy BPS lub Bank BPS i zalogować się do Programu Bezcenne Chwile, aby odebrać nagrody – mówi Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

W promocji uwzględniane są płatności jednorazowe za minimum 200 zł, nie może to być kwota składana z kilku mniejszych. Liczy się nie tylko tankowanie pojazdu, ale także korzystanie z myjni i zakupy. Uczestnik promocji może łącznie otrzymać trzy nagrody, do odbioru jeden raz w każdym miesiącu promocji. W sumie więc można zdobyć punkty o wartości nawet 300 zł. W programie Mastercard Bezcenne Chwile punkty wymienia się np. na e-vouchery lub karty podarunkowe do Allegro, RTV Euro AGD, Carrefour, Decathlon i wielu innych. Na stronie programu można zapoznać się z szerokim katalogiem nagród i wybrać tę, która jest najbardziej odpowiednia.

 – Tę promocję organizujemy dla wszystkich nieprzekonanych do płacenia kartą, dla tych, którzy właśnie
w piątek idą do bankomatów i wypłacają gotówkę. W naszym Zrzeszeniu to wciąż duża grupa, większa niż średnia rynkowa dla kart innych banków. Dlatego chcemy zbudować nawyki płacenia kartami, w każdej możliwej sytuacji –
dodaje Robert Szymański.

W promocji Bonusowe piątki biorą udział debetowe i kredytowe karty organizacji Mastercard. Promocja dotyczy obecnych i nowych klientów wszystkich Banków Spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS.

Regulamin promocji i dodatkowe informacje można znaleźć na mojbank.pl/bonusowe-piatki

Znajdziesz nas też tutaj

© 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies