Skip to main content

Podział na lata

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS promują karty dla klientów biznesowych

Grupa BPS i Mastercard uruchomiły „Promocję kart dla biznesu”. Wybierając kartę Mastercard debit, credit lub world credit do rachunku firmowego można zyskać nawet 500 zł.

 Z promocji może skorzystać każdy nowy klient, który założy w jednym z 307 Banków Spółdzielczych Grupy BPS lub Banku BPS konto biznesowe i dobierze do niego kartę Mastercard, debetową lub kredytową. Oferta kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, ale także instytucji, różnych organizacji, samorządów, czy wspólnot mieszkaniowych. Promocja obejmuje również dotychczasowych klientów, którzy do swojego konta chcą dobrać nową kartę Mastercard, np. w przypadku gdy nie mieli karty debetowej lub do posiadanej debetowej chcą dołożyć kredytową.

Aby odebrać nagrodę wystarczy aktywnie korzystać z nowej karty, płacić nią w punktach stacjonarnych lub
w Internecie. Zgodnie z regulaminem promocji, aktywne użytkowanie karty oznacza wykonanie w każdym
z kolejnych pięciu miesięcy minimum pięć transakcji na łączną kwotę nie mniejszą niż 3000 zł. Po spełnieniu tych warunków, klient nagradzany jest punktami w programie Mastercard Bezcenne Chwile. W każdym miesiącu może otrzymać 8000 pkt, a następnie wymienić je na e-voucher o wartości 100 zł m.in. do sklepów Euro RTV AGD, CircleK czy na Allegro. Warunkiem odebrania nagrody jest zalogowanie się na stronie programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Nagrody dostosowane są do potrzeb przedsiębiorców, ale też innych klientów instytucjonalnych. Punkty, które klient gromadzi w programie Mastercard Bezcenne Chwile, może wymienić np. na karty podarunkowe dla pracowników lub kontrahentów. To dobra forma podziękowania za współpracę, docenienia za lojalność, czy wyróżnienia za osiągnięcia. W katalogu nagród są też takie, które przydadzą się całej firmie, np. e-vouchery do sieci stacji benzynowych CircleK czy do sklepów Euro RTV AGD na zakupy sprzętu elektronicznego do biura – mówi Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Karty biznesowe Mastercard dostępne są teraz z nowym wizerunkiem z linii graficznej folk. Na czarnym tle umieszczone są srebrne elementy nawiązujące stylistyką do ludowych wycinanek, koronek i haftów.

W promocji kart dla biznesu biorą udział wszystkie karty Mastercard, o które klienci zawnioskują od 2 kwietnia do 31 lipca 2024 roku.

Regulamin promocji i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: https://mojbank.pl/mc-biznes

Znajdziesz nas też tutaj

© 2024 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookies