Kalkulator subwencji

Przy pomocy poniższego kalkulatora możesz wyliczyć maksymalną kwotę subwencji udzielanej w ramach Tarczy Finansowej PFR.

Jak dużą firmę prowadzisz?

Mikrofirma – wybierz, jeśli zatrudniasz co najmniej 1 i nie więcej niż 9 pracowników (z wyłączeniem właściciela/właścicieli), a roczny obrót lub suma bilansowa nie przekracza 2 mln euro.

MŚP – wybierz, jeśli firma zatrudnia do 249 pracowników (z wyłączeniem właściciela/i), a jej roczny obrót nie przekracza 50 mln EUR lub suma bilansowa nie przekracza 43 mln EUR (i nie ma statusu mikrofirmy).


W jakim trybie działa Twoja firma?

Ilu pracowników zatrudniasz?


Sposób porównywania spadku obrotów

Wyliczony procent spadku obrotów
{{decrease_percent}} %
Wyliczona maksymalna kwota subwencji
{{subvention_amount}} zł
WYCZYŚĆ DANE

Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i poglądowy. W żaden sposób nie może być traktowany jako gwarancja lub zapewnienie otrzymania subwencji w wysokości obliczonej przy jego użyciu. Nie stanowi też jakiejkolwiek oferty o charakterze doradczym lub consultingowym przy ubieganiu się o subwencję w ramach Programi Tarcza Finansowa PFR. W materiale wyliczana jest jedynie maksymalna wysokość subwencji, o którą można wnioskować w ramach programu Tarcza Finansowa PFR. Wsparcia finansowego  (subwencji finansowej) w ramach Programu Tarcza Finansowa PFR udziela Polski Fundusz Rozwoju S.A.

Grupę BPS tworzy 327 Banków Spółdzielczych oraz Bank BPS. 

Formularz kontaktowy

Wpisz lokalizację

wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

Znajdziesz nas też tutaj

© 2020 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone