• Inicjatywy lokalne

  Działamy razem

Wielki finał Loterii AUTOLOKATA

Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz siedemnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej AUTOLOKATA.  24 czerwca br. odbył się finał loterii, który w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, transmitowany był w Internecie na stronie internetowej Banku oraz Facebooku.

Spotkanie rozpoczął Marian Wójtowicz – ceniony w regionie konferansjer, który przywitał uczestniczących w transmisji online, jak również Zarząd oraz pracowników Banku przeprowadzających losowanie.

Następnie Wiceprezes Zarządu Banku Waldemar Żurek podsumował tegoroczną Autolokatę i życzył Klientom szczęścia w losowaniu: Oszczędzanie może być nie tylko przyjemne, ale przynosić wiele korzyści. Co roku przekonują się o tym laureaci naszej loterii. Autolokata cieszy się dużą popularnością i przeprowadzana jest z myślą o Klientach, w podziękowaniu za zaufanie i lojalność jaką obdarzają nasz Bank. W ciągu 13 lat, od kiedy trwa loteria, rozdaliśmy 19 samochodów, a przeszło 800 laureatów otrzymało nagrody o łącznej wartości powyżej 1 mln złotych. Życzę szczęścia i wygranej podczas dzisiejszego finału. Jednocześnie zachęcam do udziału w kolejnej XVIII edycji naszej loterii, w której nagroda główną jest samochód Peugeot 208 oraz 99 innych nagród.

Nadzór nad przebiegiem losowania sprawowała specjalnie do tego powołana Wewnętrzna Komisja Nadzoru, której przewodniczył mec. Piotr Orzeł. Przybliżył on regulamin loterii oraz wyjaśnił zasady przeprowadzenia losowania. Przypomnijmy udział w losowaniu brały lokaty w wysokości 1000 zł założone w terminie od 01.05.2019r. do 31.07.2019 r. i utrzymane do 10.06.2020r. Każde 1 000 zł na lokacie to jeden kupon konkursowy, który brał udział w losowaniu.

Podczas uroczystości rozlosowano 101 nagród. Oprócz samochodu osobowego Opla Astry, którego właścicielem został Marcin Gądek z Limanowej, można było wygrać m.in.: telewizor, smartfon, irobot, podkaszarkę, żelazko, odkurzacz, blender czy bony na paliwo.

Lista Laureatów loterii na www.bs.limanowa.pl. Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Wszystkich tych, którzy nie mieli szczęścia podczas tegorocznego finału, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Autolokaty. Bank Spółdzielczy w Limanowej 15 maja br. zainaugurował osiemnastą edycję loterii.  Do wygrania 100 wyjątkowych nagród: samochód osobowy Peugeot 208, irobot, hulajnoga elektryczna, ekspresy ciśnieniowe do kawy, parownice do ubrań, blendery, walizki i wiele innych.

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie w okresie promocyjnym tj. 15.05.2020r. do 31.07.2020r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2021r. Minimalna kwota wpłaty to 1000 zł, a każda wielokrotność tej kwoty jest kolejnym losem w loterii, podwyższającym szanse na wylosowanie nagrody.

Poznaj Nasze Społeczności

  Formularz kontaktowy

  Wpisz lokalizację

  wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

  Znajdziesz nas też tutaj

  © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone