• Inicjatywy lokalne

  Działamy razem

„Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej” – znamy zwycięzców konkursu!

Rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy komiks o oszczędzaniu w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej.

Ponad 10 lat temu Bank Spółdzielczy w Limanowej rewitalizował program Szkolnych Kas Oszczędności (SKO) włączając się aktywnie w proces edukacji ekonomicznej młodego pokolenia. Racjonalne zarządzanie własnymi środkami jest jedną z podstawowych umiejętności, jaką powinny posiąść dzieci, aby w przyszłości stać się świadomymi uczestnikami rynku finansowego i klientami banku. Program SKO jest to unikalna inicjatywa wdrażająca dzieci i młodzież w tajniki ekonomii i kształtująca postawy przedsiębiorczości” – mówi Prezes Zarządu Adam Dudek

W roku szkolnym 2019/2020 oprócz popularyzacji oszczędzania i działalności SKO  w szkołach, działania skoncentrowane były wokół rozwijania talentów dzieci i młodzieży. Dlatego też przedmiotem konkursu, zainicjowanego przez Bank, było wykonanie komiksu z krótką historią o oszczędzaniu w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej. Jak się okazało oszczędzanie w SKO jest doskonałym sposobem na realizację marzeń i może wyzwolić potencjał artystyczny, czego najlepszym dowodem są nadesłane do Banku prace.

Miło nam poinformować, że do 10 najlepszych wykonawców komiksu trafią nagrody w postaci smartwatch’y Xiaomi. Dodatkowo ze względu na bardzo wysoki poziom prac, postanowiono przyznać 23 wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego oszczędzania z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej.

Poznaj Nasze Społeczności

  Formularz kontaktowy

  Wpisz lokalizację

  wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

  Znajdziesz nas też tutaj

  © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone