• Inicjatywy lokalne

  Działamy razem

SANBank sponsorem głównym KKS Victoria w 2021 roku

26 stycznia 2021 roku zarządy Nadsańskiego Banku Spółdzielczego - Magdalena Więckowicz p.o. Prezes Zarządu i Janina Serafin Wiceprezes Zarządu oraz  Katolickiego Klubu Sportowego  „Victoria” - Stanisław Anioł Prezes Zarządu i Lucjan Maczkowski  Wiceprezes Zatrządu podpisały umowę sponsoringową na 2021 rok.

Nowa umowa zawarta z klubem daje szansę jego wychowankom na osiąganie dalszych sukcesów i utrzymanie wysokiej pozycji w polskiej lekkoatletyce. Jednocześnie umożliwi finansowanie stypendiów sportowych, licencji zawodowych, rehabilitacji zawodników oraz zakup sprzętu sportowego.

Nadsański Bank Spółdzielczy dzięki podpisanej umowie podtrzymuje tytuł sponsora głównego i będzie promowany przez Klub na wszystkich wydarzeniach sportowych.  Logotyp Banku nadal będzie eksponowany na koszulkach zawodników.

Nadsański Bank Spółdzielczy jest największym bankiem spółdzielczym w regionie i jedynym w Stalowej Woli. Od wielu lat wspiera ważne dla społeczności lokalnej inicjatywy i wydarzenia lokalne. Stawia sobie za cel rozwój sportu i szerzenie kultury fizycznej w regionie. Dlatego bardzo chętnie angażuje się w lokalne wydarzenia sportowe oraz wspieranie różnego rodzaju stowarzyszeń i drużyn sportowych. Jednym z najważniejszych obszarów wsparcia działalności sportowej jest sponsorowanie lekkoatletyki.

Katolicki Klub Sportowy „Victoria” zajmuje 20. miejsce wśród 329 klubów lekkoatletycznych w Polsce i 3. w klasyfikacji ogólnej w województwie podkarpackim.  Tylko w ubiegłym roku zawodnicy klubu zdobyli 109 medali (w tym 6 medali na Mistrzostwach Polski, 5 medali na Mistrzostwach Makroregionu Młodzików, 105 medali na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego). Na przestrzeni swojej dwudziestodwuletniej działalności klub zdobył w sumie 218 medali na Mistrzostwach Polski i Europy.

Dla sponsora to podwód do zadowolenia. Zdobyte medale są najlepszą z możliwych promocją Banku.

Zarząd Nadsańskiego Banku Spółdzielczego dziękuje wszystkim zawodnikom i trenerom Klubu za dotychczasową współpracę i życzy by rok 2021 obfitował w kolejne sukcesy sportowe.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}

Poznaj Nasze Społeczności

  Formularz kontaktowy

  Wpisz lokalizację

  wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

  Znajdziesz nas też tutaj

  © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone