• Inicjatywy lokalne

  Działamy razem

Samochód dla Zwyciężczyni Loterii Autopromocja zorganizowanej przez Bank Spółdzielczy w Łukowie

Dnia 31.05.2020 r. o godzinie 11:00, w siedzibie Centrali Banku Spółdzielczego w Łukowie ul. Chopina 5, odbyło się losowanie nagród Loterii Autopromocja. Loteria była przeprowadzana z myślą o Klientach i w podziękowaniu za zaufanie i lojalność jaką obdarzają nasz Bank – informowała Prezes Zarządu Banku Zofia Przeździak.

Udział w II Edycji Loterii „AUTOPROMOCJA”, mogli wziąć Klienci Banku, którzy założyli lokatę o nazwie „Autolokata” na kwotę minimum 5 000 zł i utrzymali ją w całości do 31 marca 2020 roku lub wzięli kredyt „Autokredyt” na kwotę minimum 5 000 zł w jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Łukowie, w terminie od 01 lipca 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.-i nie odstąpili od umowy kredytowej. Każde 5 000 zł i jej wielokrotność, to kupon lub kupony konkursowe, które brały udział w losowaniu. Połączenie kredytu, oprocentowanej lokaty bankowej z loterią i z atrakcyjnymi nagrodami, to bardzo ważna promocja produktowa Banku, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Losowanie rozpoczęła Prezes Zarządu Banku, życząc wszystkim Klientom wygranej, której warunkiem było założenie „Autolokaty” bądź podpisanie umowy o kredyt „Autokredyt”, prawidłowe wypełnienie kuponu i wrzucenie do urny, a obecnym na losowaniu i oglądającym transmisję na żywo życzyła dużo emocji i miłego oglądania.

Nadzór nad przebiegiem Loterii sprawowała specjalnie do tego powołana Wewnętrzna Komisja Nadzoru.

Samo losowanie ze względu na obowiązujące przepisy związane z pandemią było transmitowane na żywo na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Łukowie i TV Master. Transmisja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na wyniki.

Klientka ze Stanina to szczęśliwa zwyciężczyni II edycji Loterii Autopromocja zorganizowanej przez Bank Spółdzielczy w Łukowie.

Poznaj Nasze Społeczności

  Formularz kontaktowy

  Wpisz lokalizację

  wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

  Znajdziesz nas też tutaj

  © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone