• Inicjatywy lokalne

  Działamy razem

GBS Bank patronem plebiscytu sportowego Gazety Lubuskiej

GBS Bank objął patronat nad plebiscytem sportowym Gazety Lubuskiej – najstarszym i najbardziej prestiżowym rankingiem sportowym w regionie.

Po raz 58 wspólnie zostaną wybrani najpopularniejsi sportowcy, trenerzy i drużyny, lecz tym razem nie tylko minionego roku, ale całej minionej DEKADY.

Analogicznie do poprzednich edycji plebiscytu, zaprezentowani w nim zostaną młodzi sportowcy, którzy w świecie sportu stawiają swoje pierwsze kroki. To wyróżnienie pod nazwą „Sportowy talent” będzie jedynym, które nie będzie obejmowało całego dziesięciolecia. Pozostałe nominacje zostaną wskazane przez dziennikarzy z działu sportowego Gazety Lubuskiej, kluby i związki sportowe oraz czytelników gazety. Głosowanie zostanie przeprowadzone w 2 etapach – zwycięzcy w poszczególnych miastach i powiatach awansują do wojewódzkiego finału, skąd zostaną następnie wyłonieni portowcy i trenerzy dekady oraz drużyny dziesięciolecia. Uroczysta gala Plebiscytu Sportowego planowana jest na koniec stycznia i będzie transmitowana na żywo w serwisie internetowym gazety oraz na profilu Facebook. Liczymy na wielkie sportowe emocje.

 

Poznaj Nasze Społeczności

  Formularz kontaktowy

  Wpisz lokalizację

  wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

  Znajdziesz nas też tutaj

  © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone