• Inicjatywy lokalne

  Działamy razem

Dom Seniora "Nad Młynem" – inwestycja realizowana przy współudziale Banku w Limanowej.

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest strategią, zgodnie z którą Bank Spółdzielczy w Limanowej buduje swoje relacje z otoczeniem uwzględniając interesy społeczne i relacje z różnymi grupami interesariuszy. Działając w tej konwencji wsparł budowę Domu Seniora „Nad Młynem” – inicjatywę i marzenie Państwa Agnieszki Cyrta – Klimowskiej i Łukasza Klimowskiego.

W listopadzie 2019r. miało miejsce uroczyste otwarcie placówki, w którym uczestniczyli przedstawiciele Banku: Waldemar Żurek - Wicprezes Zarządu, Andrzej Walasik – Dyrektor Oddziału Banku w Kamienicy oraz Elżbieta Wąchała – Zastępca Dyrektora Oddziału.

Zapraszamy do lektury wywiadu z właścicielką obiektu TUTAJ

Chcieliśmy stworzyć takie miejsce, żeby było one namiastką domu, bo tego typu obiekty nie mają dobrych skojarzeń. Na dowód tego jak bardzo zależy nam na tym jest fakt, że sami mamy tu swoje mieszkanie – mówi właścicielka obiektu Agnieszka Cytra-Klimowska – Dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej udało nam się zrealizować nasze marzenie o otworzeniu takiej placówki. Nasze relacje biznesowe pokazały, że Bank nie jest skostniałą, bezduszną instytucją jak zwykło się myśleć o bankach. Spotkaliśmy się z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do prowadzonej przez nas działalności oraz realizowanej inwestycji.  Wiemy, że możemy się zwrócić w razie jakichkolwiek pytań i niepewności do osób nam życzliwych, co jest bardzo istotne dla każdego, kto prowadzi własną firmę .

Dom Seniora "Nad Młynem" to obiekt na miarę XXI wieku, z wszelkimi udogodnieniami dla osób w podeszłym wieku. Placówka dysponuje 34 całodobowymi pomieszczeniami. Można z niej korzystać także w ramach pobytu dziennego. Jest bardzo nowocześnie urządzona z różnymi salami do rehabilitacji czy hydromasażu. Więcej na www.domsenioranadmlynem.pl 

Poznaj Nasze Społeczności

  Formularz kontaktowy

  Wpisz lokalizację

  wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

  Znajdziesz nas też tutaj

  © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone