• Inicjatywy lokalne

  Działamy razem

Bank Spółdzielczy Milicz fundatorem nagrody specjalnej milickiej Szkoły Muzycznej

Bank Spółdzielczy w Miliczu w porozumieniu z dyrekcją i gronem pedagogicznym Szkoły Muzycznej I Stopnia w Miliczu, ufundował nagrodę specjalną za wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne dla Oliwii Majer – najlepszej uczennicy w roku szkolnym 2019/2020. „Idea nagradzania najlepszych uczniów milickiej Szkoły Muzycznej będzie kontynuowana” – deklaruje Prezes Zarządu Banku Katarzyna Misiak.

Pomysł nagradzania szczególnie wyróżniających się uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Miliczu zrodził się w związku z jubileuszem 25-lecia działalności tej placówki, której zasługi na rzecz edukacji muzycznej na terenie powiatu milickiego są nie do przecenienia.
„W czasach, gdy wielu rodziców ma problem z odciągnięciem dzieci od komputerów i namówieniem ich do rozwijania zainteresowań, krzewienie edukacji muzycznej i pasji do muzyki u uczniów naszego powiatu ma ogromne znaczenie – twierdzi prezes Zarządu Banku Katarzyna Misiak. – Tym bardziej warto nagradzać ogromny trud uczniów, którzy łączą naukę w szkole z edukacją muzyczną i wielogodzinnymi ćwiczeniami”.

Nagrodę specjalną może uzyskać uczeń, który w wyniku klasyfikacji rocznej osiągnął wysoką średnią ocen i został laureatem konkursów artystycznych o zasięgu co najmniej powiatowym. Decyzją Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2019/2020 nagrodę otrzymała uczennica klasy IV cyklu czteroletniego, Oliwia Majer. Oliwia uzyskała średnią ocen 5,25, zdobyła czołowe miejsca i wyróżnienia w konkursach ogólnopolskich, m.in. w II miejsce w 2018, a I miejsce w 2019 r. w III Ogólnopolskim Konkursie „Talenty skrzypcowe” (Poznań 2019) i nagrodę specjalną za stylowość wykonania w XII Ogólnopolskim Konkursie Uczniów wszystkich Specjalności „Mały czy duży wirtuoz” (Warszawa 2019).

„Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Prezes Katarzynie Misiak i Zarządowi Banku Spółdzielczego w Miliczu za inicjatywę wspierania talentów i ufundowanie nagrody specjalnej w wysokości 2000 zł. Gratulujemy Oliwii i jej nauczycielce Grażynie Morawskiej” – podkreślała w swym przemówieniu podczas zakończenia roku Pani dyrektor SP nr 2 i Szkoły Muzycznej I Stopnia w Miliczu Jolanta Wybierała. Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Banku Spółdzielczego w Miliczu również przyłączają się do tych gratulacji.

Poznaj Nasze Społeczności

  Formularz kontaktowy

  Wpisz lokalizację

  wybierz placówkę i zamów kontakt z wybranego Banku

  Znajdziesz nas też tutaj

  © 2022 Grupa BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone